stonavaklinika

About

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego i profesjonalizm świadczonych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - zapewniamy anonimowość, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na oferowanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – co ważne wykonujemy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji w Czechach jest legalne (oczywiście, z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na aborcję w bliskich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.