whenthaytierd

About

ساحل دیدنی کنیالتی احتمالاً مرکز اصلی آنتالیا و مدعی شهرت است،  قیمت تورهای آنتالیا به ویژه برای میلیون ها مسافر تابستانی که برای تفریح ​​در ساحل و مهمانی به آنتایلا می روند.

این ساحل به طول 7 کیلومتر/4.5 مایل از منظر صخره فوق العاده به نظر می رسد، به خصوص با کوه های سر به فلک کشیده ساحلی به عنوان پس زمینه و آب دریای پر جنب و جوش.

چیزی که تا زمانی که واقعاً نرسیدید نمی توانید در مورد ساحل کنیالتی بگویید این است که این ساحل کاملاً از سنگ های خاکستری کوچک تشکیل شده است، نه از شن و ماسه که از دور به نظر می رسد. این باعث نمی شود که ساحل برای پیاده روی، آفتاب گرفتن یا ورود و خروج از دریا راحت باشد. اما به نظر نمی رسد سطح سنگی آن کمترین مانعی برای بازدیدکنندگان ساحل کند.

بسیاری از سواحل کوچکتر دیگر در خط ساحلی در هر جهت از شهر آنتالیا پراکنده اند، اما برای رسیدن به آنها به حمل و نقل خصوصی یا لیست قیمت تور آنتالیا راه دور نیاز دارید. کنیالتی به راحتی در این شهر قابل دسترسی است. از منطقه قدیمی شهر، می توانید در عرض 30-40 دقیقه به ساحل بروید. اگر در یکی از گزینه های اقامتی متعدد در محله کنیالتی اقامت دارید، تنها چند دقیقه طول می کشد.

Contact Info