makmehappyps

About


بسیاری از وب سایت ها جعبه های پاپ آپی را با درخواست اشتراک به محض ورود به صفحه نشان می دهند.رپورتاژ  به عنوان یک طراح، نمایش پنجره های پاپ آپ احتمالاً یکی از آزاردهنده ترین کارهایی است که می توانید برای شخصی که از وب سایت شما بازدید می کند انجام دهید. پاپ آپ ها ذاتاً مزاحم هستند و از آنجایی که معمولاً برای نمایش تبلیغات استفاده می شوند، کاربران اغلب آنها را حتی قبل از خواندن محتوا می بندند.
نکن اولین چیزی که مردم هنگام بازدید از وب سایت نیویورک تایمز می بینند، یک پنجره بازشو با تبلیغات تبلیغاتی است.

نکته عملی: پاپ آپ های خود را زمان بندی کنید. قبل از اینکه از بازدیدکنندگان بخواهید کاری انجام دهند، باید نشان دهید که چگونه می توانید ارزش ارائه دهید. تا زمانی که بازدیدکنندگان به انتهای صفحه برسند ━ یعنی تمام مطالب را
تصاویر با چهره انسان راه بسیار موثری برای جلب توجه کاربران شماست. مغز ما مستعد توجه به چهره هاست . وقتی چهره انسان‌های دیگر را می‌بینیم، این احساس را به ما می‌دهد که واقعاً با آنها ارتباط برقرار می‌کنیم، و نه فقط از یک محصول استفاده می‌کنیم.داشتن تبلیغات یا تبلیغات زیاد در یک صفحه می تواند به راحتی محتوای اصلی را تحت الشعاع قرار دهد و انجام وظایف را برای کاربران دشوارتر کند. اگر تبلیغات بیش از حد در صفحه دارید، همه آنها با هم رقابت می کنند تا خوانندگان شما به آنها نگاه کنند. این منجر به اضافه بار حسی می شود که در نهایت نرخ پرش شما را افزایش می دهد. همچنین مهم است که اذعان کنیم که هر چیزی که شبیه یک تبلیغ باشد معمولاً توسط کاربران نادیده گرفته می شود - این پدیده به عنوان کوری بنر شناخته می شود .

Contact Info