loveisnotenoghforyouandi

About


این به این دلیل است که تمام لنزهای لنز چشم رنگی توسط FDA به عنوان تجهیزات پزشکی کلاس II یا کلاس III تنظیم می شوند. هنگامی که به دنبال خرید این خرید لنز طبی   نوع لنزهای لنز چشم رنگی هستید، مراقب سایت هایی باشید که به شما اجازه می دهند آنها را بدون نسخه بخرید. ممکن است به این معنی باشد که سلامت و ایمنی چشم کاربر برای خرده فروش در اولویت نیست و لنزهای آنها از کیفیت پایین تری برخوردار است. غیرقانونی هم هست. صرفه‌جویی در خرید لنزهای ارزان‌تر برای یک لباس، ارزشی ندارد که به طور بالقوه به چشمان شما آسیب برساند.

هنگامی که لنزهای لنز چشم رنگی رنگی را به درستی خریداری می کنید، بهتر می توانید از تناسب مناسب آن اطمینان حاصل کنید.
اگر لنزهای با کیفیت را از طریق مطب چشم پزشک خریداری کنید (و در صورت نیاز با معاینه لنز لنز چشم رنگی)، آنها کاملاً برای چشم شما بی خطر هستند.

با این حال، هنگامی که به طور نامناسب استفاده می شود یا از مواد با کیفیت پایین ساخته می شود، لنزهای لنز چشم رنگی رنگی (مانند هر نوع لنز لنز چشم رنگی) می تواند منجر به آسیب موقت یا دائمی چشم شود.
اگر علائمی مانند قرمزی، درد چشم، سوزش چشم، حساسیت به نور، یا مشکلات بینایی را تجربه کردید، فوراً لنزهای لنز چشم رنگی خود را بردارید و با متخصص چشم ما مشورت کنید.

Contact Info