Średni koszt wymiany baterii kuchennej - $1,000

Warsaw, Poland

Details:

Wymieniając baterię kuchenną, upewnij się, że znasz średni koszt jej wymiany. Wykwalifikowany instalator zajmie około 1,5 do trzech godzin, aby ukończyć projekt. Czas poświęcony na instalację zależy od kilku czynników, w tym rodzaju posiadanego zlewu, stanu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz tego, czy masz wywóz śmieci. W większości przypadków prosta wymiana tego samego modelu może trwać kilka godzin, ale bardziej skomplikowane metody instalacji mogą zająć nawet dwie godziny. Ponadto będziesz chciał wybrać odpowiedni rodzaj kranu pasujący do wycięcia w Twojej szafce, co może zwiększyć całkowity koszt o 50 do 500 USD.

Średni koszt baterii kuchennej

Średni koszt wymiany baterii kuchennej jest różny, ale nie powinien przekraczać 500 USD. Powinieneś spodziewać się zapłaty około 250 USD, jeśli wymieniasz stary. Niektóre baterie kosztują ponad 1000 USD, ale zdecydowanie są warte inwestycji. Będziesz także musiał zapłacić za nową linię wodociągową i być może małą wannę z kitem hydraulicznym. Możesz spodziewać się wydania około 90 do 180 USD na instalację. Oprócz samego kranu musisz także kupić wszelkie akcesoria i inne części potrzebne do ukończenia projektu. Na szczęście większość hydraulików pobiera minimalną opłatę za wezwanie serwisowe, ale zaoszczędzisz trochę pieniędzy, samodzielnie zajmując się projektem.

Znajdź niedrogie modele wykonane z tworzywa sztucznego lub mosiądzu

Cena detaliczna nowej baterii kuchennej zależy od kilku czynników. Rodzaj baterii, którą wybierzesz, jej wykończenie i materiały, z których jest wykonana, będą miały znaczny wpływ na cenę. Możesz znaleźć niedrogie modele wykonane z plastiku lub mosiądzu, ale kran mosiężny może być droższy niż plastikowy. Możesz także wybrać kran wykończony na zamówienie, aby nadać mu pożądany wygląd. Ostatecznie średnia cena elastyczna bateria kuchenna jest osobistym wyborem — takim, który powinien pasować do Twoich osobistych preferencji.

Wybierz model ze stali nierdzewnej

Korpus baterii kuchennej może być wykonany z mosiądzu, stali lub tworzywa sztucznego. Powierzchnia może być wykonana z różnych materiałów i kolorów. Na przykład chrom ma jednolity wygląd, podczas gdy brąz jest natryskiwany lub malowany. Kolor baterii wpływa również na koszt. Jeśli chcesz mieć baterię kuchenną w kolorze zlewu, wybierz model ze stali nierdzewnej.

Koszt zależy od materiału

Cena nowej baterii kuchennej może być bardzo przystępna lub może kosztować nawet 100 USD. Jednak koszt może wzrosnąć, jeśli wykonawca będzie musiał przenieść istniejące wodociągi. Jeśli praca wymaga rozległych prac hydraulicznych, zapłaci ponad 100 USD. Cena nowej baterii kuchennej zależy od stopnia skomplikowania pracy. Istnieje wiele zmiennych, które wpływają na koszt, w tym użyty materiał, rodzaj wymiany i stopień trudności w wyjęciu starego kranu.

Koszt od 160 USD do 345 USD

Średni koszt instalacji nowej baterii kuchennej waha się od 160 do 345 USD. Koszt jest różny, ale nierzadko płaci się nawet 585 USD za wymianę. Warto zauważyć, że koszt instalacji może być znacznie zmniejszony dzięki projektowi DIY. Ponadto będziesz musiał zapłacić za materiały i robociznę, które z czasem mogą się sumować. Jeśli zatrudniasz profesjonalistę do wymiany starego kranu, będziesz musiał również zapłacić za robociznę.
$1,000.00