alirezasaraei

About

ویزای توریستی دبی چند روزه است؟

یکی از سوالاتی که بی شک برای متقاضیان اخذ ویزای توریستی امارات پیش خواهد آمد در مورد مدت اعتبار ویزا توریستی دبی می باشد.

از آنجاییکه شهروندان ایرانی نیاز به اخذ ویزا دارند باید این را بدانید که بسته به برنامه و هدف فرد ویزای توریستی دبی امکان دارد به شکل 30 روزه و یا 90 روزه، تک ورودی و چند بار ورود برای شما صادر شود.

در واقع، این کشور برای تبعه کشورهای مختلف قوانین خاصی در مورد مدت ویزای توریستی وضع کرده است. به عنوان مثال: تبعه کشورهای استرالیا، کانادا، ایرلند و بسیاری کشورهای دیگر می توانند ویزای توریستی 30 روزه و تبعه کشورهایی همچون اتریش، شیلی، کرواسی و برخی کشورهای دیگر می توانند ویزای 90 روزه برای ورود به خاک این کشور را اخذ نمایند؛ اما مدت ویزای توریستی امارات برای شهروندان ایران 30 روزه است.

تمدید ویزا توریستی دبی منوط به شرایطی است که افراد باید توجه داشته باشند که قصور در انجام اقدامات لازم و به موقع برای اخذ ویزا می تواند منجر به اعمال جریمه برای آنها می شود.
انواع تورهای دبی


تورهای دبی در متنوع ترین حالت خود در تمام طول سال به علاقه مندان این شهر لاکچری و مدرن ارائه می شوند که همیشه متقاضیان زیادی هم از آنها استقبال می کنند.

اینکه

تور دبی

و به طور کلی تورهای دبی با اهداف متفاوتی انجام می گیرند که می تواند با هدف های تجاری، خرید و یا گردشگری باشند.

اگر هدف شما از خرید تور دبی، صرفا توریستی و گردشگری باشد، از این لحاظ بهترین ها را پیش روی خود خواهید داشت. شهر هیجان انگیز و همه چه تمام دبی شهره به برترین هاست و به واقع نیز در این شهر شیخ نشین به ابرسازه هایی مواجه می شوید که شما را حیرت انگیز می کند.
تور دبی هوایی

منظور از تور هوایی دبی این است که شما راحت ترین راه را برای سفر به این مقصد انتخاب کرده اید آن هم با هواپیما! تور هوایی دبی با هواپیما اغلب با پکیج های متنوعی توسط آژانس های هواپیمایی به مسافران ارائه می شود که بیشترین مسافران این روش سفر را برای سفر شان انتخاب می کنند و آن هم به دلیل سهولت و راحتی این نوع سفر می باشد.

پرواز های ایران به سمت شهر دبی با هواپیماهای امارات که یکی از شرکت های هواپیمایی امارات متحده عربی است و همچنین شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان بیشترین پروازهای را به مقصد دبی دارند.

همچنین شرکت هواپیمایی امارات روزانه 4 پرواز در ساعات 4:25 صبح، 11 صبح، 18:35 عصر و در آخر 23:55 شب به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی دبی صورت می پذیرد.

Contact Info