pipegostar

About

سپتیک تانک :
مخزن سپتیک تانک ساده ترین وسیله ی تصفیه غیر متمرکز در اندازه کوچک برای آب لجنی و آب سیاه از مخازن یا توالت های برقی است که اساسا یک مخزن رسوب است. شکل آن می تواند مستطیلی یا استوانه ای باشد. مخازن سپتیک تانک برای فاضلاب با مقدار زیادی از مواد جامد قابل حل استفاده می شود، معمولا برای پساب از منابع داخلی استفاده می شود، اما آنها نیز برای سایر فاضلاب ها با خواص مشابه مناسب هستند.
مایع از طریق مخزن جریان می یابد و ذرات سنگین به پایین می افتند، در حالی که ذرات (عمدتا روغن و گریس) به سمت بالا می روند. با گذشت زمان، مواد جامد که به پایین متصل می شوند، به صورت بی هوازی تخریب می شوند. با این حال، میزان انباشت سریع‌تر از میزان تجزیه است و لجن انباشته باید دوره ای از بین برود. لجن باید به طور منظم تخلیه شود و برای دفع و یا استفاده مجدد از آنها به کار می رود.
اگر لجن خشک یا کامپوزیت شود، آن را می توان در کشاورزی به عنوان تغذیه غنی از مواد مغذی استفاده کرد. همچنین چندین فرآیند جدید برای تولید کود از لجن وجود دارد.مخزن سپتیک از جنسهای مختلف می باشد که معروفترین آن سپتیک تانک پلی اتیلن می باشد . به منظور اطلاع دقیق از قیمت سپتیک تانک ومشخصات فنی و ابعاد وکیفیت آن با کارشناسان ما در پایپ گستر از طریق شماره 02144374305 تماس بگیرید .
http://septicpipegostar.aramblog.ir/post/1
https://pipegostarseptic.starblog.ir/